Kelapa Sawit, Kelapa Sawit, Kulai
Jalan Kelapa Sawit, Kelapa Sawit, Kulai, Johor
RM 7,500,000
4
BM
25,000
kps (lantai)
RM 300
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kelapa Sawit
Corner Detached Medium Industrial Factory for Sale
Location : Kelapa Sawit
Flagship : F
Type of Property: 1.5 Storey Detached Factory Corner
Title Type : Freehold
Category : Medium
Availability : Tenanted
Land Size (sqft) : 49,963 sq ft
Land Size (acre) : 1.147 acre
Build-Up Size : approx. 25,000 sq ft
Electricity (Amp) : 1000 Amp
Ceiling Height : 9 meter
Floor Loading : 20 kn/m2
Lot Size :
Selling Price : RM 7.5 mil
Rental :
Description of Property : 1.5 Storey Detached Factory Corner
Additional Features :
Remark : Tenanted with 1 year tenancy
Mancy Lim (REN 34074)
Industrial & Commercial Specialist 工业与商业地产专家
Flagship : F
Type of Property: 1.5 Storey Detached Factory Corner
Title Type : Freehold
Category : Medium
Availability : Tenanted
Land Size (sqft) : 49,963 sq ft
Land Size (acre) : 1.147 acre
Build-Up Size : approx. 25,000 sq ft
Electricity (Amp) : 1000 Amp
Ceiling Height : 9 meter
Floor Loading : 20 kn/m2
Lot Size :
Selling Price : RM 7.5 mil
Rental :
Additional Features :
Remark : Tenanted with 1 year tenancy
Mancy Lim (REN 34074)
Industrial & Commercial Specialist 工业与商业地产专家
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,500,000.
Jalan Kelapa Sawit, Kelapa Sawit, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 25,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.