Kawasan perindustrian Kulai, Bandar Kulai, Kulai
Bandar Kulai, Kulai, Johor
RM 55,000,000
10+
BM
175,000
kps (lantai)
RM 314.29
psf (lantai)
Gambar
Tentang Kawasan perindustrian Kulai
Kawasan Perindustrian Kulai
Detached Factory For Sales
Kawasan Perindustrian Kulai
Land Type: Light Industry
Land area: 6.54 Acres (approx)
Built Up: 175,000 sqft(approx)
Production Built Up: 160,282 sqft
Office Built Up: 14,718 sqft
Power supply: 2,500 amp
Floor capacity : 15 KN/M2
Celling Heights: 4.5 M to 6 M
Freehold
Asking Price:
RM 55 Mil + Solar 2.5 Mil = RM 57.5 Mil
Seles with Tenancy ROI 5.67%
* 1 April 2028 - 31 March 2029 - RM 260,000.00
* 1 April 2029 - 31 March 2031 - RM 275,000.00
Cora Loh
-*****
Tel : www.h*****
Kawasan Perindustrian Kulai
Land Type: Light Industry
Land area: 6.54 Acres (approx)
Built Up: 175,000 sqft(approx)
Production Built Up: 160,282 sqft
Office Built Up: 14,718 sqft
Power supply: 2,500 amp
Floor capacity : 15 KN/M2
Celling Heights: 4.5 M to 6 M
Freehold
Asking Price:
RM 55 Mil + Solar 2.5 Mil = RM 57.5 Mil
Seles with Tenancy ROI 5.67%
* 1 April 2028 - 31 March 2029 - RM 260,000.00
* 1 April 2029 - 31 March 2031 - RM 275,000.00
Cora Loh
-*****
Tel : www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 55,000,000.
Bandar Kulai, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 175,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.