Empire Park, Taman Putri Kulai, Kulai
Jalan Embayar, Taman Putri Kulai, Kulai, Johor
RM 1,300,000
1,853
kps (lantai)
RM 702
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Empire Park
Empire Park Kulai Single Storey Terrace Factory Endlot Tenanted Roi4.4
稀有款轻工业厂房 Empire Park古来单层Endlot排厂 出售
ROI 4.4%+ 有保安
五分钟到古来收费站直达南北大道
Empire Park Kulai Single Storey Terraced Factory End Lot
-Empire Park Kulai(Jalan Embayar)
-Single Storey Terraced Factory
-End Lot Unit
-Land Area 24 x 80 sq ft
-Built Up 1,853 sqft
-Brand New Unit
-Light Industry
-Ceiling Height 9.2meters
-3 phase 100Amp
-Floor load 10KN / M2
-Gated & Guarded
- Tenanted (Rm4800 till May 2028)
Asking Price RM1.3mil
The Roof Realty M-Fighters
Shi Ting REN59150
010 - 765 * 8910
No Cobroke Unit 546
ROI 4.4%+ 有保安
五分钟到古来收费站直达南北大道
Empire Park Kulai Single Storey Terraced Factory End Lot
-Empire Park Kulai(Jalan Embayar)
-Single Storey Terraced Factory
-End Lot Unit
-Land Area 24 x 80 sq ft
-Built Up 1,853 sqft
-Brand New Unit
-Light Industry
-Ceiling Height 9.2meters
-3 phase 100Amp
-Floor load 10KN / M2
-Gated & Guarded
- Tenanted (Rm4800 till May 2028)
Asking Price RM1.3mil
The Roof Realty M-Fighters
Shi Ting REN59150
010 - 765 * 8910
No Cobroke Unit 546
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,300,000.
Jalan Embayar, Taman Putri Kulai, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,853 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.