Bandar Putra @ Palm Villa 【Gate A】Bungalow, Bandar Putra, Kulai
Bandar Putra, Kulai, Johor
Negotiable
RM 4,500,000
5
BT
5
BM
26,054
kps (tanah)
RM 173
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Putra @ Palm Villa 【Gate A】Bungalow
Gated & Guarded - Non Bumi Lot - South West
Bandar Putra @Palm Villa 【Gate A】 Bungalow for Sale
For Sale
古来太子城Palm Villa 【Gate A】独具特色的独立式洋房出售 *超大的土地面积【26,000方尺】,全装修洋房!有个宽敞的庭院,直接可以俯瞰高尔夫球场,环境*优美、宁静、适合一家大小随时聚餐
For Sale
土地面积 |26,054 sqft.
5房 |5 Bedrooms
5 厕所 |5 Bathrooms
面向西南 |South West
非土著单位 |Non- Bumi Lot
严谨围篱 |Gated & Guarded
Selling Price RM 4.5Mil nego
Remark:
There are 2 Visitor Rooms, each with 2 beds & bathrooms at the private garden.
Caryn Ter
0*****
www.w*****
REN42141
For Sale
For Sale
土地面积 |26,054 sqft.
5房 |5 Bedrooms
5 厕所 |5 Bathrooms
面向西南 |South West
非土著单位 |Non- Bumi Lot
严谨围篱 |Gated & Guarded
Selling Price RM 4.5Mil nego
Remark:
Caryn Ter
0*****
www.w*****
REN42141
Kemudahan
Security guard
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,500,000.
Bandar Putra, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 26,054 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.