Urbaneeze, Kuching

Jalan Ketek, 6th Mile,, Kuching, Sarawak

RM 560,000

3

BT

2

BM

1,291

kps

RM 434

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (60 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108046605
check-small-f
1,291 kps luas pelan lantai

Tentang Urbaneeze

Urbaneeze Apartment nearby Kuching International Airport

1. This is one unit of apartment located at Parcel No. L2-P#20 Type A within Level 2 at Urbaneeze Apartment, Jalan Ketek, 6th Mile Kuching. This apartment is developer by Rasaja S/B, Lee Onn Group. It is about 7 years old but this unit is relatively new.
2. It is within 5 minutes drive to Kuching International Airport.
3. Built up area: 1,291 sq feet.
4. There are 3 bedrooms, 2 bathrooms, and 2 shaded car parks.
5. Monthly management fees is RM 261. Monthly sinking fund is RM 18.
6. Direction of living room and master bedroom is facing North East.
7. Asking price: RM 560,000.
Kemudahan
asterisk-o

Balcony

asterisk-o

Private garden

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINJUN PROPERTIES [ E (3) 2077 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Jalan Ketek, 6th Mile,, Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,291 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINJUN PROPERTIES [ E (3) 2077 ]