P' Residence, Kuching
Jalan Batu Kawa, Kuching, Sarawak
RM 520,000
3
BT
2
BM
1,228
kps
RM 423
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang P' Residence
P Residence Apartment for sale at kuching Sarawak Malaysia
P’ Residence Condominium Corner Unit For Sale
Jalan Batu Kawa, Kuching
RM520,000 (Nett)
Property Details
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1,228 sqft
High Floor (Level 8)
Corner Unit (better ventilation & lighting)
2 Carparks
Leasehold (Remaining ~50 years)
Gymnasium
24-hour Security
Jalan Batu Kawa, Kuching
RM520,000 (Nett)
Property Details
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1,228 sqft
High Floor (Level 8)
Corner Unit (better ventilation & lighting)
2 Carparks
Leasehold (Remaining ~50 years)
Gymnasium
24-hour Security
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Jalan Batu Kawa, Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,228 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.