Milano Eight, Kuching

Jalan Wan Alwi, Kuching, Sarawak

RM 500,000

2

BT

2

BM

747

kps

RM 669.34

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501291425

Tentang Milano Eight

Milano 8 Condominium For Sale @ Tabuan Jaya View

Milano 8 Condominium for Sale

The Selling Price is RM500,000 Only
Details:-
Block C
Level 18
747 sqft
2 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Parking slots

Tabuan Jaya View

Furnished with LED downlight , water heater, kitchenette , wardrobe, aircons, roller blinds, video Intercom

Legal fee and stamp-duty:-
SPA & MOT are half-shared
MOC & Valuation are by the purchaser

For viewing appointment, kindly contact 0*****
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 500,000.
Jalan Wan Alwi, Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 747 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]