Kuchai Sentral, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama
Jalan Kuchai Maju 9, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama, Kuala Lumpur
RM 738,888
3+1
BT
3
BM
1,277
kps
RM 578.61
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kuchai Sentral
Kuchai Sentral, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama Unit For Sale
Kuchai Sentral Move In Ready New Unit!!
Kuchai Sentral For Sale !!!
Build Up : 1277 Sqft
Bedrooms : 3 + 1
Bathrooms : 3
Carpark : 2
Furnished : Bare Unit
Selling Price : RM 783,888.00
For Viewing / Info , Pls Call / WhatsApp Me
Desmond Low
REN 77903
0*****
PropNex Realty Sdn Bhd
Kuchai Sentral For Sale !!!
Build Up : 1277 Sqft
Bedrooms : 3 + 1
Bathrooms : 3
Carpark : 2
Furnished : Bare Unit
Selling Price : RM 783,888.00
For Viewing / Info , Pls Call / WhatsApp Me
Desmond Low
REN 77903
0*****
PropNex Realty Sdn Bhd
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jogging track
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 738,888.
Jalan Kuchai Maju 9, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,277 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.