Kuchai Sentral, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama
Jalan Kuchai Maju 9, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama, Kuala Lumpur
RM 525,000
2
BT
2
BM
848
kps
RM 619.10
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kuchai Sentral
Move-In Ready, Price Negotiable
Kuchai Sentral Residential @ Kuchai Lama
848sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
1 carpark
partial furniture: kitchen cabinet, hob & hood, air conditioning, water heater, shower screen..
walking distance of just 1 minute to reach shop lot...
please: kindly WhatsApp me for viewing arrangements, thank you.
Cassnin Lee
848sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
1 carpark
walking distance of just 1 minute to reach shop lot...
Cassnin Lee
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jogging track
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 525,000.
Jalan Kuchai Maju 9, Taman Kuchai Jaya, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 848 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.