Kuchai Avenue, Kuchai Lama
Jalan Kuchai Maju 13, Kuchai Lama, Kuala Lumpur
RM 389,000
3
BT
2
BM
935
kps
RM 416
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kuchai Avenue
Kuchai Lama Kuchai Avenue, Renovated, can cash back Rm150k!
Kuchai avenue @ Kuchai Lama
-3BEDROOM/ 2BATHROOM
- FREEHOLD
- WALKING DISTANCE NSK
- 935SQFT
- FOR SALE 380K
- RENOVATED
- KITCHEN CABINET
Owner are welcome to list
*DISCLAIMER
To protect owner's and tenant is privacy, pictures shown may not be the actual unit.
-3BEDROOM/ 2BATHROOM
- FREEHOLD
- WALKING DISTANCE NSK
- 935SQFT
- FOR SALE 380K
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Swimming pool
Wading pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 389,000.
Jalan Kuchai Maju 13, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 935 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.