288 Residences @ Kuchai Lama, Kuchai Lama
Jalan 1/127a, Kuchai Lama, Kuala Lumpur
RM 560,000
3
BT
2
BM
1,215
kps
RM 461
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 288 Residences @ Kuchai Lama
288 residence @ Kuchai Lama Happy Garden
288 residence @ Kuchai Lama Happy Garden
Freehold
1215 sqft
3 rooms
2 bathrooms
2 carparks
Partly furnished
Contact for more information and viewing appointment
Thank you
Freehold
1215 sqft
3 rooms
2 bathrooms
2 carparks
Partly furnished
Contact for more information and viewing appointment
Thank you
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Jalan 1/127a, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,215 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.