Residential Zoned Land @ Gambang Kuantan Pahang, Gambang, Kuantan
Gambang, Kuantan, Pahang
RM 14,810,400
85
kps
RM 4
psf
Gambar
Tentang Residential Zoned Land @ Gambang Kuantan Pahang
Residential Zoned Land @ Gambang Kuantan Pahang
RESIDENTIAL ZONED LAND @ Gambang Kuantan Pahang (O/Yn)
Nearby:
+ 3.7km Kem RMAF
+ 5km Jalan Gambang
+ 11km Kuantan International Airport
Land Size : 85 acres
Land Status : Agriculture
Land Zoning : Residential
FREEHOLD
Crop : Trees and brushes
+ Water Tower
Terrain : Largely flat and gentle undulating
Price per sq ft : RM 4
Price per acre : RM 174,240
Asking PRICE : RM 14,810,400
CALL to inquire:
Omar Stephen Tan REN#40205
Cell : +6*****
Raine & Horne International Zaki Partners
Nearby:
+ 3.7km Kem RMAF
+ 5km Jalan Gambang
+ 11km Kuantan International Airport
Land Size : 85 acres
Land Status : Agriculture
Land Zoning : Residential
FREEHOLD
Crop : Trees and brushes
+ Water Tower
Terrain : Largely flat and gentle undulating
Price per sq ft : RM 4
Price per acre : RM 174,240
Asking PRICE : RM 14,810,400
CALL to inquire:
Omar Stephen Tan REN#40205
Cell : +6*****
Raine & Horne International Zaki Partners
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 14,810,400.
Gambang, Kuantan, Pahang.
85 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.