Perumahan Pandan Perdana 1, Kuantan

Lorong Pandan Perdana 1/26, Kuantan, Pahang

RM 355,000

4

BT

2

BM

4,025

kps (tanah)

RM 88

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501302302
check-small-f
4,025 kps luas pelan lantai
check-small-f
4,025 kps luas tanah

Tentang Perumahan Pandan Perdana 1

Rumah Semi-D Di Pandan Perdana Terbaik

Untuk Dijual Dengan Harga RM355K Sahaja

Rumah Semi-D Dalam Kawasan Pandan Perdana, Kuantan,

- Porch yang luas, dilengkapi wet dan dry kitchen, table top, titik autogate, pemasangan cctv, 2 unit aircond, tanah tambahan yang luas, tembok tinggi untuk lebih privasi. Kawasan bebas banjir dan tidak sesak. Jika berminat, boleh wasap, urusan pinjaman dan peguam akan diatur.

Butiran Rumah:
-Luas 374m2/4025sqft
-Freehold
-Rezab Melayu
-3 bilik tidur
-1 stor
-2 bilik air

Kemudahan
- 1 km ke Airport/SMK Padang Garuda
- 2-3km ke LYC, TMG, speedmard, kafe, dobi dan lain-lain
- 4-5km ke SK Faqih
- 15km ke IIUM/HTAA
- 18km ke UMP
- 17km ke Pusat Bandar Kuantan

Harga RM355K
Booking : 3.24%
Booking akan dikembalikan sekiranya pinjaman tidak lulus

ZIZI (REN 46586)
AFZ Realty
www.h*****

*kakmi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFZ Realty Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 355,000.
Lorong Pandan Perdana 1/26, Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,025 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFZ Realty Sdn Bhd