Perkampungan Bukit Setongkol Perdana, Kampung Tanah Putih Darat Makbar, Kuantan

Lorong Bukit Setongkol, Kampung Tanah Putih Darat Makbar, Kuantan, Pahang

Negotiable

RM 348,000

3

BT

2

BM

1,980

kps (tanah)

RM 176

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500907053
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai (22 kaki x 70 kaki)

Tentang Perkampungan Bukit Setongkol Perdana

Extend Kitchen Bukit Setongkol Perdana 1 Story House

Extend Kitchen Bukit Setongkol Perdana 1 Story House – FOR SALE

@ Selling RM 348,000
# 1 Story House
# Land Size: 22’ X 90’ (1980 sqft)
# FreeHold & Open Title
# 3 Bedrooms & 1+1 Bathrooms
# Kitchen Fully Extend with TableTop
# 5 Min to town

Call / Whatsapp - TEAM CONSULTANT dibawah:
0***** Kenny Loo】
0***** Kenjoy】

WhatsApp link:
www.h*****
www.h*****

Kenny Loo
PEA 2338
IQI Realty
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/12 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 348,000.
Lorong Bukit Setongkol, Kampung Tanah Putih Darat Makbar, Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/12 ]