Kotasas, Kuantan
Kuantan, Pahang
RM 780,000
5
BT
4
BM
4,004
kps (tanah)
RM 195
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kotasas
SemiD 1.5 Tingkat Leasehold Di Masjestic,Kotasas Kuantan
SEMI-D 1 ½ TINGKAT MAJESTIC, Kotasas
Details :
• Leasehold
• Bumilot
• Individu Title
• Rumah Baru
• Land Area 4004sqft
• 5 Room
- 4 Bathroom
- 3 Parking bay
- 1 store + 1 foyer
- 1 living + 1 dining
Facilities :
- Guarded Neighborhood
- Joging Track
- TMG, Mr DIY, 7eleven
- Tasek
- Restoran & Food Court
Asking Price: RM780k
Booking 3.24%
FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT, PLEASE CALL/WHATSAPP:
Whatsapp/call
0*****
Aien Yusoff
REN18349
www.h*****
More Info: www.h*****
Details :
• Leasehold
• Bumilot
• Individu Title
• Rumah Baru
• Land Area 4004sqft
• 5 Room
- 4 Bathroom
- 3 Parking bay
- 1 store + 1 foyer
- 1 living + 1 dining
Facilities :
- Guarded Neighborhood
- Joging Track
- TMG, Mr DIY, 7eleven
- Tasek
- Restoran & Food Court
Asking Price: RM780k
Booking 3.24%
Whatsapp/call
0*****
Aien Yusoff
REN18349
www.h*****
More Info: www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 780,000.
Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,004 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.