Jalan MEC, Kuantan
Kuantan, Pahang
RM 3,900,000
0
BM
14,331
kps (lantai)
RM 272.14
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Jalan MEC
Warehouse For Sale
Warehouse For Sale
@ Jalan MEC, Gambang
RM 3,900,000
Land Size: 18,964 sqft
Build-up: 14,331 sqft
Leasehold 75 years
For more information please contact
0***** Markin Fong
@ Jalan MEC, Gambang
RM 3,900,000
Land Size: 18,964 sqft
Build-up: 14,331 sqft
Leasehold 75 years
For more information please contact
0***** Markin Fong
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,900,000.
Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 14,331 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.