Indera Mahkota Kuantan, Kuantan

Kuantan, Pahang

View to Offer

RM 1,060,000

176,190

kps

RM 6.02

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501352308
check-small-f
176,190 kps luas tanah
check-small-f
RM 6.02 psf (tanah)

Tentang Indera Mahkota Kuantan

Dua Tanah Pertanian Dijual di Atbara, Kuantan, Pahang

Untuk Dijual

2 Tanah Pertanian di Atbara, Kuantan, Pahang

Tenure: Freehold
Land Area: 176,190 sf
Land Use: Pertanian
Zoning: Kediaman

Landmarks Terkenal:
Istana Abdul Aziz
International Islamic University Malaysia
Politeknik Sultan Haji Ahmad Shah (Polisas)

Mudah untuk mengakses
LPT, Exit Plaza Toll Kuantan, Jalan Istana Abdul Aziz

Harga yang diminta RM 1,060 Juta
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZIYAD PROPERTY CONSULTANTS SDN. BHD. [ VEPM (1) 0341 ].

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 1,060,000.
Kuantan, Pahang.
176,190 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZIYAD PROPERTY CONSULTANTS SDN. BHD. [ VEPM (1) 0341 ].