Genting Permai Boulevard, Kuantan
Kuantan, Pahang
RM 18,000,000
2
BM
21,966
kps
RM 819
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Genting Permai Boulevard
Genting Permai Boulevard@Genting Highlands
Genting Permai Boulevard@Genting Highlands
--------------------------------------------
Sale FOR for RM18M ONLY
___________________________
- FREE HOLD
- Commercial Detached Lot Unit
- Built up: 21,966.32SF
- Land area:11,761.20 sf
- 4 Storeys Building
- Fully Tenanted
-Limited Bungalow Shoplot
- High Demand @Hotspot
------------------------------------------------------
Interested please contact
Joanne
6*****
To All
Sellers / Owners / Vendors / Said Landlords,
If granted, I could be of any assistance to you to list your properties, (Landed House, Condo, Apartment, Flat, Shop Lot, Land, Factory, etc)
--------------------------------------------
Sale FOR for RM18M ONLY
___________________________
- FREE HOLD
- Commercial Detached Lot Unit
- Built up: 21,966.32SF
- Land area:11,761.20 sf
- 4 Storeys Building
- Fully Tenanted
-Limited Bungalow Shoplot
- High Demand @Hotspot
------------------------------------------------------
Interested please contact
Joanne
6*****
To All
Sellers / Owners / Vendors / Said Landlords,
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 18,000,000.
Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 21,966 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.