Air Putih, Kuantan

Air Putih, Kuantan, Pahang

RM 620,000

5

BT

3

BM

1,808

kps (tanah)

RM 342.92

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501342309
check-small-f
2,320 kps luas pelan lantai

Tentang Air Putih

Renovated and Fully extended Double Storey House

FOR SALE

Location: Air Putih

~ Land size 1808 sqft (20'x90.4')
~ 5 Bedrooms 3 bathrooms
~ Fully extended and renovated with 3 Phase Meter, kitchen cabinet, Auto gate system.
~ Good location, flood free.