SD 15, Kuala Selangor
Jalan Damar SD 15/2A, Bandar Sri Damansara, Kuala Selangor, Selangor
RM 930,000
3
BT
2
BM
1,227
kps (tanah)
RM 758
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang SD 15
Bandar Sri Damansara Sd 15 Townhouse, Exclusive Ground Floor, Freehold
Bandar Sri Damansara SD15 Townhouse
For Sale: RM 930k
Pls Call/Whatsapp: 019.7922479 Eliz
- Exclusive Ground Floor
- 1,227sf
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- Freehold
- Basic unit
For Sale: RM 930k
*** Actual Unit Presented ** Viewing can be arranged
Kindly contact me at 019.7922479 Eliz for viewing arrangement
For Sale: RM 930k
Pls Call/Whatsapp: 019.7922479 Eliz
- Exclusive Ground Floor
- 1,227sf
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- Freehold
- Basic unit
For Sale: RM 930k
*** Actual Unit Presented ** Viewing can be arranged
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Jalan Damar SD 15/2A, Bandar Sri Damansara, Kuala Selangor, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.