LBS Alam Perdana - Irama Perdana, Kuala Selangor
Persiaran Alam Perdana, Bandar Puncak Alam, Kuala Selangor, Selangor
RM 435,000
4
BT
3
BM
1,200
kps (tanah)
RM 363
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang LBS Alam Perdana - Irama Perdana
Lbs Alam Perdana, Puncak Alam
2 Storey Terrace, LBS Alam Perdana @ Puncak Alam
=========================
ASKING PRICE : RM 435,000
=========================
Property Details:
2 Storey Terrace
Leasehold | Bumi Lot
Land Size 20 x 60
Built Up 1200sqft approx
4 Bedrooms, 3 Bathrooms
Maintenance Fee RM117
Gated & Guarded
Kitchen Cabinet, 1 Unit A/C
=========================
ASKING PRICE : RM 435,000
=========================
For viewing and more details
Contact :
Suhailah (REN52075)
0*****
Maxxan Realty | Your Trusted Property Negotiator
=========================
ASKING PRICE : RM 435,000
=========================
Property Details:
2 Storey Terrace
Leasehold | Bumi Lot
Land Size 20 x 60
Built Up 1200sqft approx
4 Bedrooms, 3 Bathrooms
Maintenance Fee RM117
Gated & Guarded
Kitchen Cabinet, 1 Unit A/C
=========================
ASKING PRICE : RM 435,000
=========================
For viewing and more details
Contact :
Suhailah (REN52075)
0*****
Maxxan Realty | Your Trusted Property Negotiator
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 435,000.
Persiaran Alam Perdana, Bandar Puncak Alam, Kuala Selangor, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.