Taman Bukit Mutiara, Kuala Pilah
Kuala Pilah, Negeri Sembilan
Negotiable
RM 210,000
3
BT
2
BM
1,200
kps (tanah)
RM 175
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Mutiara
Taman Bukit Mutiara (Kuala Pilah) Untuk Dijual
UNTUK DIJUAL: RUMAH TERES 1 TINGKAT
Taman Bukit Mutiara, Kuala Pilah, Negeri Sembilan
Harga: RM 210K ( Boleh Runding)
Butiran Hartanah:
* Rumah teres setingkat
* Facing open
* Pegangan: Freehold
* Status - Nonbumi
* Keluasan tanah: ± 1194 sqft - 20 X 60
* 3 bilik tidur
* 2 bilik air
* Ruang tamu luas & selesa
* Dapur kering & basah
Kelebihan:
- Kawasan kejiranan melayu, tenang & selamat
- Berdekatan sekolah, kedai & kemudahan asas
- Akses mudah ke pusat bandar Kuala Pilah
- Sesuai untuk keluarga atau pelaburan
Kemudahan Berdekatan:
* Giant Kuala Pilah - 3 minit
* Hospital Kuala Pilah - 5 minit
* Pekan Kuala Pilah - 7 minit
* Masjid - 4 minit
* Bandar Seremban - 30 minit
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
Taman Bukit Mutiara, Kuala Pilah, Negeri Sembilan
Harga: RM 210K ( Boleh Runding)
Butiran Hartanah:
* Rumah teres setingkat
* Facing open
* Pegangan: Freehold
* Status - Nonbumi
* Keluasan tanah: ± 1194 sqft - 20 X 60
* 3 bilik tidur
* 2 bilik air
* Ruang tamu luas & selesa
* Dapur kering & basah
Kelebihan:
- Kawasan kejiranan melayu, tenang & selamat
- Berdekatan sekolah, kedai & kemudahan asas
- Akses mudah ke pusat bandar Kuala Pilah
- Sesuai untuk keluarga atau pelaburan
Kemudahan Berdekatan:
* Giant Kuala Pilah - 3 minit
* Hospital Kuala Pilah - 5 minit
* Pekan Kuala Pilah - 7 minit
* Masjid - 4 minit
* Bandar Seremban - 30 minit
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 210,000.
Kuala Pilah, Negeri Sembilan.