Country Heights Damansara, Kuala Lumpur
Persiaran Tecoma, Country Heights Damansara, Kuala Lumpur
View to Offer
RM 14,000,000
8+2
BT
10+
BM
15,000
kps (tanah)
RM 933
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Country Heights Damansara
For Sale: Luxurious 8 Bedroom Bungalow in Jalan Sungai Penchala
Country Heights Damansara
Freehlod
Twins Bungalow
One Unit
One Title
Land size 9500sf
Build up 15000sf
2 lifts
Huge balcony
Quiet natural environment
High-value residential areas
No pool
Anti-theft automatic door
10 bedrooms 10 bathrooms
Entertainment room
Got huge basement car park
Vacant Now
永久产权
双拼别墅
独栋
独立产权
土地面积9500平方英尺
建筑面积15000平方英尺
2部电梯
超大阳台
静谧的自然环境
高档住宅区
无泳池
防盗自动门
10间卧室 10间浴室
娱乐室
超大地下停车场
现空置
Freehlod
Twins Bungalow
One Unit
One Title
Land size 9500sf
Build up 15000sf
2 lifts
Huge balcony
Quiet natural environment
High-value residential areas
No pool
Anti-theft automatic door
10 bedrooms 10 bathrooms
Entertainment room
Got huge basement car park
Vacant Now
永久产权
双拼别墅
独栋
独立产权
土地面积9500平方英尺
建筑面积15000平方英尺
2部电梯
超大阳台
静谧的自然环境
高档住宅区
无泳池
防盗自动门
10间卧室 10间浴室
娱乐室
超大地下停车场
现空置
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 14,000,000.
Persiaran Tecoma, Country Heights Damansara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 9,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.