Taman Krubong Jaya, Krubong

Taman Krubong Jaya, Cheng, Bertam, Gangsa, Taman Krubong Jaya, Krubong, Melaka

RM 310,000

3

BT

2

BM

1,430

kps (tanah)

RM 216.78

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107762225
check-small-f
1,430 kps luas pelan lantai (65 ft x 22 ft)

Tentang hartanah ini

Best Home For Stay 1 Storey Taman Krubong Jaya Cheng Bertam Melaka

For Sale@ RM 310,000
Property Details:
1 Storey Terrace
Land Area: 1430 sf ( 22 X 65 )
3 Bedroom & 2 Bathroom
Leasehold
Non Bumi lot
Peaceful Environment
Highly Demand & Good For Investment

**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )

Please Click Below Link for More Detail
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 310,000.
Taman Krubong Jaya, Cheng, Bertam, Gangsa, Taman Krubong Jaya, Krubong, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,430 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]