Krubong 1, Taman Satu Krubong, Krubong
Taman Satu Krubong, Cheng, Batu Berendam, Taman Satu Krubong, Krubong, Melaka
RM 545,000
4
BT
3
BM
1,540
kps (tanah)
RM 353.90
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Krubong 1
Freehold Beautiful Furnish !! 2 Storey 1 Krubong Cheng Bertam Melaka
For Sale@ RM 545,000
Property Details:
2 Storey Terrace
Land Area: 1540 sf ( 22 X 70 )
4 Bedroom & 3 Bathroom
Freehold
Non Bumi lot
Peaceful Environment
Highly Demand & Good For Investment
**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Property Details:
2 Storey Terrace
Land Area: 1540 sf ( 22 X 70 )
4 Bedroom & 3 Bathroom
Freehold
Non Bumi lot
Peaceful Environment
Highly Demand & Good For Investment
**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 545,000.
Taman Satu Krubong, Cheng, Batu Berendam, Taman Satu Krubong, Krubong, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.