Taman Sri Saujana, Kota Tinggi

Taman Sri Saujana, Kota Tinggi, Johor

Boleh dirunding

RM 480,000

3

BT

2

BM

3,121

kps (tanah)

RM 153.80

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500976265

Tentang Taman Sri Saujana

Corner Lot in Sri Saujana with Ample Land 3121 Sqft

Lot sudut rumah setingkat di Taman Sri Saujana dengan luas tanah 3,121 sqft, lebih besar daripada kebanyakan unit setingkat di kawasan ini. Rumah ini menyediakan susun atur yang praktikal dengan 3 bilik tidur dan 2 bilik mandi, sesuai untuk keluarga kecil atau pembeli rumah pertama yang memerlukan ruang tambahan.

Unit ini telah menjalani beberapa pengubahsuaian termasuk sambungan dapur, pemasangan table top dan kabinet, serta ruang patio berbumbung yang ideal untuk aktiviti santai bersama keluarga. Ruang luar yang luas memberikan fleksibiliti untuk penambahan ruang, landskap atau kegunaan lain mengikut keperluan pemilik.

Terletak di kawasan perumahan matang di Kota Tinggi, rumah ini menawarkan suasana yang tenang dengan akses mudah ke kemudahan harian. Status freehold dan non-bumi lot menjadikannya pilihan yang lebih fleksibel untuk pembeli.

Sesuai untuk pembeli yang mencari rumah setingkat dengan tanah yang luas, dalam keadaan baik dan boleh terus didiami tanpa memerlukan sebarang pengubahsuaian besar.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM