Taman Guru, Kota Tinggi

Jalan Kerapu, Taman Guru, Kota Tinggi, Johor

Boleh dirunding

RM 568,000

4

BT

3

BM

3,864

kps (tanah)

RM 147.00

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501383800
check-small-f
1,682 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Guru

Available: 4 Bedroom 2-Storey Corner Lot with Additional 32ft Land

UNTUK DIJUAL

Jalan Kerapu, Taman Guru, Kota Tinggi

Rumah Teres 2 Tingkat Lot Sudut

• 4 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
• Saiz: 22 x 75 sqft + Tambahan Tanah 32 kaki
• Keluasan Tanah: 3,864 sqft
• Pegangan Bebas
• Lot Bukan Bumi
• Dapur Sepenuhnya Diperluas
• Sudah Dibaik Pulih Sepenuhnya
• Layak Untuk Full Loan & Cash Back
• Tanah Tambahan Yang Luas – Sesuai Untuk Kolam Renang, Homestay Atau Perluasan
• Berdekatan Dengan Bandar Kota Tinggi & Ulu Tiram
• Tidak Terpagar & Tiada Pengawal

Harga Jual: RM568,000
Nilai Bank: RM650,000

Sila Hubungi
Keira
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 568,000.
Jalan Kerapu, Taman Guru, Kota Tinggi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,682 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian