Taman Daiman Jaya, Kota Tinggi

Taman Daiman Jaya, Kota Tinggi, Johor

RM 900,000

5

BT

4

BM

2,550

kps

RM 353

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Kluster for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107100247
check-small-f
2,550 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 352.94 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman Daiman Jaya - Cluster House

Cluster House For Sale

Location : Jalan Geliga ,
Taman Daiman Jaya 81900 Kota Tinggi. JOHOR

- 5 bedrooms
- 4 bathrooms
- 2550 sq.ft.
- Endlot Cluster House
- Gated & Guarded
- Renovated
- Big balcony can dry clothes
Selling Price : RM900K

Christine 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
Taman Daiman Jaya, Kota Tinggi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,550 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]