V21 Residence, Kota Kinabalu
Jalan 2b Kkip Selatan Tuaran, Kota Kinabalu, Sabah
RM 258,000
2
BT
2
BM
625
kps
RM 413
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang V21 Residence
Kkip Apartment Mampu Milik Bulanan Dari RM600
Available in Various Sizes! Whatsapp now to view the unit and showroom today.
Direct from Developer Unit and Package
1 Room (Type C)
- 375 sq.ft.
2 Room (Type D)
- 478 sq.ft.
2 Room (Type F)
- 553 sq.ft.
2 Room (Type H)
- 625 sq.ft.
- With 1 Yard (Master)
3 Room (Type C1)
- 881 sq.ft.
- With 2 Yards (Living & Master)
3 Room (Type C2)
- 881 sq.ft.
- With 1 Yard (Master)
3 Room (Type D)
- 820 sq.ft.
- With AC Ledge
Direct from Developer Unit and Package
1 Room (Type C)
- 375 sq.ft.
2 Room (Type D)
- 478 sq.ft.
2 Room (Type F)
- 553 sq.ft.
2 Room (Type H)
- 625 sq.ft.
- With 1 Yard (Master)
3 Room (Type C1)
- 881 sq.ft.
- With 2 Yards (Living & Master)
3 Room (Type C2)
- 881 sq.ft.
- With 1 Yard (Master)
3 Room (Type D)
- 820 sq.ft.
- With AC Ledge
Kemudahan bersama
24-hour security
Bus stop
Jogging track
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 258,000.
Jalan 2b Kkip Selatan Tuaran, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 625 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.