University Utama Kondominium, Kota Kinabalu
Jalan Kayu Madang, Kota Kinabalu, Sabah
RM 280,000
3
BT
2
BM
690
kps
RM 406
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang University Utama Kondominium
Telipok uuc, 3 Bedrooms, Furnished : University Utama Condo Apartment
UUC Apartment for SALE
=====================================
☆ Block 2Y
☆ 3rd Floor
☆ Intermediate
☆ Built-Up : 690 sq.ft.
☆ 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
☆ Good condition
☆ Fully furnished
☆ Selling Price : Rm280,000
Facebook : Like & Follow
www.h*****
For more info :
Alfred Vun | REN 13187
0*****
GPLEX REALTY SDN BHD E(1)1694/12
=====================================
☆ Block 2Y
☆ 3rd Floor
☆ Intermediate
☆ Built-Up : 690 sq.ft.
☆ 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
☆ Good condition
☆ Fully furnished
☆ Selling Price : Rm280,000
Facebook : Like & Follow
www.h*****
For more info :
Alfred Vun | REN 13187
0*****
GPLEX REALTY SDN BHD E(1)1694/12
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Jalan Kayu Madang, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 690 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.