Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu

Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu, Sabah

RM 650,000

4

BT

3

BM

1,313

kps (tanah)

RM 495.05

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500937269
check-small-f
1,313 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Bukit Sepangar

For Sale Below Market Value New Unit, Parkland Taman Bukit Sepanggar

For Sale Below Market Value New Unit, Parkland Taman Bukit Sepanggar, Double Storey House

Double Storey Terrace House
Phase 1
Land Area 1313sf
bare unit
New unit
4 bedrooms 3 bathrooms

Selling Price: RM650K

Disclaimer with LPPEH License: www.f*****

Looking to buy, sell or rent a property?
Feel free to call or WhatsApp me

www.w*****

慈有房產,帶您持有房產!
Cari KetTy, dapat ProperTy!

#KettyLiawPropertySabah #PropertySabah #property #sabah
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,313 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.