Park Residence Corner Lot Donggongon, Kota Kinabalu

Kota Kinabalu, Sabah

RM 880,000

3

BT

3

BM

2,454

kps (tanah)

RM 359

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501301709
check-small-f
20 kps luas pelan lantai

Tentang Park Residence Corner Lot Donggongon

Park Residence Corner Lot Donggongon For Sale

𝐏𝐚𝐫𝐤 𝐑𝐞𝐬𝐢𝐝𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐫𝐧𝐞𝐫 𝐋𝐨𝐭 𝐃𝐨𝐧𝐠𝐠𝐨𝐧𝐠𝐨𝐧 𝐅𝐨𝐫 𝐒𝐚𝐥𝐞

Property Details
• 3 bedrooms | 3 bathrooms
• Land size: 2454 sqft
• Corner lot
• Extended Kitchen
• Renovated Master Room

Selling price : RM880,000

𝐏𝐦 𝐦𝐞 𝐧𝐨𝐰!

𝐘𝐨𝐮 𝐦𝐚𝐲 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 𝐦𝐞 𝐚𝐭:
www.h*****

𝐉𝐚𝐧𝐢𝐜𝐞 | 𝐑𝐄𝐍𝟔𝟐𝟏𝟑𝟏
The Roof Realty Sdn. Bhd.
E(1)1605/5
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/5 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 880,000.
Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 20 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/5 ]

agency logo