Menara Jubilee Kota Kinabalu, Kota Kinabalu

Kota Kinabalu, Sabah

Negotiable

RM 20,868 /mo

2

BM

5,217

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501112182
check-small-f
5,217 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.00 psf (lantai)

Tentang Menara Jubilee Kota Kinabalu

Menara Jubilee Office, Kota Kinabalu City Centre

Menara Jubilee office unit for rent.
- 1st floor
- Corner unit
- 5217 sq ft
- Renovated with 12 office rooms, 1 meeting room, 1 pantry
- Office tables included
-Rental RM 20868 (rm4.50 psf)

For more information, please call :
Derek Chung
0*****
REN 04061

security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 20,868 /mo.
Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 5,217 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian