88 Avenue @ Kepayan, Kota Kinabalu
21, Kota Kinabalu, Sabah
RM 710,000
3
BT
2
BM
1,238
kps
RM 573.51
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 88 Avenue @ Kepayan
Kepayan Residential Condo - Developer Direct Units Available
UP-TO-DATE AMENITIES on 88 Avenue
Crafting a Complete Lifestyle Journey
Every aspect is tailored for ease and community engagement.
-3 Storey Retail Mall
Various Sizes Offered
-1,002 sf 3 bedroom + 2 bathroom 1 Parking
-1,238 sf 3 bedroom + 3 bathroom Dual Key 2 Parkings
-1,320 sf 3 bedroom + 3 bathroom 2 parkings
Crafting a Complete Lifestyle Journey
Every aspect is tailored for ease and community engagement.
-3 Storey Retail Mall
Various Sizes Offered
-1,002 sf 3 bedroom + 2 bathroom 1 Parking
-1,238 sf 3 bedroom + 3 bathroom Dual Key 2 Parkings
-1,320 sf 3 bedroom + 3 bathroom 2 parkings
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 710,000.
21, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,238 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.