Tropicana Indah, Kota Damansara

Tropicana Indah, Kota Damansara, Selangor

RM 1,900,000

4

BT

3

BM

3,050

kps (tanah)

RM 622.95

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 1997
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500900357

Tentang Tropicana Indah

2 storey corner terrace (Croner & Facing park)

2-Storey Terrace House for Sale – Seri Utama, Kota Damansara (Seksyen 5, Sepah Puteri)

• Corner unit (Facing park)
• Build-up: 3,600 sqft approximately
• Land size: 3050sf
• 4 Bedrooms | 3 Bathrooms

For more info, kindly contact:-
Jeff Wong (REN23572)
O 1*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,900,000.
Tropicana Indah, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,600 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

agency logo