Sunway Rymba Hills, Sunway Damansara, Kota Damansara

Jalan PJU 3/31, Sunway Damansara, Kota Damansara, Selangor

RM 1,968,000

4

BT

4

BM

4,273

kps (tanah)

RM 460.57

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501230910

Tentang Sunway Rymba Hills

Bungalow Tiga Tingkat Termurah di Sunway Rymba Hills Petaling Jaya

BANK LEL0NG TARIKH: PENDING AF

Jual Paksa/ Bank Lel0ng

xx, Jalan PJU 3/51, Rymba Hills, Sunway Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor

DETAILS:
- Bungalow 3 Tingkat
- Leasehold
- Saiz Tanah: 4273 sf

Jual Paksa: RM1.968Mill
MV:RM3.3Mill

Sila ambil perhatian:
+ TIADA PEMANDANGAN DALAM. Kaji sendiri dari luar sahaja
+ Tunai sedia: 10% Deposit | 5% kos guaman | 2% pelbagai

Pakar Lelong:

Rashidah O1828O8O43
www.w*****

REN25451
Actfast Properties Sdn Bhd
linktr.ee/rashidahjuremi
Kemudahan bersama
gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

pray-o

Male & female

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ACTFAST PROPERTIES [ E (3) 1470/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,968,000.
Jalan PJU 3/31, Sunway Damansara, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,273 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ACTFAST PROPERTIES [ E (3) 1470/1 ]