Sunsuria Technology Centre, Kota Damansara
Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor
RM 12,500,000
3
BM
15,000
kps (lantai)
RM 833.33
psf (lantai)
Tentang Sunsuria Technology Centre
For Sale: Spacious Semi-D Factory in Taman Sains Selangor
Discover a Semi-Detached Factory with 15,000 sf built-up.
Extended built-up with permission. 1200 Amps Power Supply.
Built-in Chilled Rooms / Cold Rooms.
Super ideal for F&B and Bakery House as Centre Kitchen.
Highly Sought After Location: Tmn Sains Selangor, Kota Damansara
"One of the Kind" in the market.
Appointed Agent:
JC Property Consultant
Jackson (E2519)
Extended built-up with permission. 1200 Amps Power Supply.
Built-in Chilled Rooms / Cold Rooms.
Super ideal for F&B and Bakery House as Centre Kitchen.
"One of the Kind" in the market.
Appointed Agent:
JC Property Consultant
Jackson (E2519)
Kemudahan bersama
Dewan serbaguna
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai makan
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 12,500,000.
Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 15,000 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.