Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara
Jalan Kenyalang 11, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor
RM 2,200,000
6
BT
7
BM
4,042
kps (tanah)
RM 544
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Laman Bayu
Kitchen Cabinet, 3 Storey Semi-D, Laman Bayu Seksyen 11 Kota Damansara
3 Storey Semi-D, Laman Bayu, Seksyen 11 Kota Damansara
Asking Price: RM2,200,000 Only!
DETAILS:
- Leasehold | Bumi Lot
- Land Area: 4,042 sqft
- Built Up: 5,038 sqft
- 6 Bedrooms | 7 Bathrooms
- Built-in Kitchen Cabinet
- Maintenance Fee: RM200
Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
0*****
**Looking forward to your inquiries, dear customer, and let me assist you in finding your ideal home
Asking Price: RM2,200,000 Only!
DETAILS:
- Leasehold | Bumi Lot
- Land Area: 4,042 sqft
- Built Up: 5,038 sqft
- 6 Bedrooms | 7 Bathrooms
- Built-in Kitchen Cabinet
- Maintenance Fee: RM200
Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
0*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Jogging track
Retail stores
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,200,000.
Jalan Kenyalang 11, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,038 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.