Laman Bayu, Kota Damansara, Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara

Jalan Kenyalang 11/3, Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara, Petaling Jaya, Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor

Negotiable

RM 1,400,000

5

BT

5

BM

1,760

kps (tanah)

RM 795

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501218364
check-small-f
3,500 kps luas pelan lantai

Tentang Laman Bayu, Kota Damansara

3-Storey Terrace Laman Bayu, Well Kept, Ideal for Own Reno for Sale

3-Storey Superlink Terrace Laman Bayu, Well Kept, Ideal for Own Reno for Sale
Laman Bayu, Kota Damansara
11 feet High Ceiling, Spacious Rooms,
Well-Maintained Condition like New Bathrooms condition,
Offers Great Potential for Own Design and Renovation,
especially for the kitchen, dining area, and spacious rear open space.

Property Details:
- 3 Storey Terrace House
- Land area: 1,760sf
- Built up: 3,500sf
- 5 Rooms
- 5 Bathrooms
- Ideally for Own Design & Reno
- Near corner side empty visitor parking
- Gated and Guarded
- Nearby
- RM1.4mil

Accessibility:
- NKVE
- DASH
- LDP
- Penchala Link

Amenities near by:
- Sri KDU, Segi College, St Joseph International School
- Sunway Medical Damansara Hospital, Thomson Hospital
- IOI Mall Damansara, Sunway Giza, Nexis
- Seri Selangor & Tropicana Golf Courses
- IKEA, The Curve, One Utama, Centrepoint

For viewing, kindly contact: OI2.236.2I69
Esther Lim (REN 01662)
Tech Realtors Properties Sdn Bhd
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,400,000.
Jalan Kenyalang 11/3, Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara, Petaling Jaya, Laman Bayu, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.