I Residence, Kota Damansara

Persiaran Surian, Kota Damansara, Selangor

RM 590,000

3

BT

2

BM

1,255

kps

RM 470.12

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501242101

Tentang I Residence

1255sf with balcony no blocking view for sale

1255sf balcony unit for sale.
Excellent unit
Going best price
Non bumiputra unit
2 carpark

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Persiaran Surian, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,255 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian