D'Rimba, Seksyen 11, Kota Damansara

Jalan Kenyalang, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor

Boleh dirunding

RM 420,000

3

BT

2

BM

1,100

kps

RM 381.82

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500817039

Tentang D'Rimba

D'Rimba Condominium Damansara @ Kota Damansara @ Petaling Jaya

For Sale : Partly Furnish, D’Rimba Apartment, Jalan Kenyalang, Kota Damansara

Asking Price : RM420,000
***Please Call 012//646//2218 Alice Leow for viewing appointment***

Details:
- Leasehold / Non Bumi Unit
- Size 1100 sqft
- 3 bedrooms / 2 bathrooms
- Kitchen Cabinet
- 2 unit aircond
- 1 car park

- Kindergarden
- Gated with 24/7 security

Amenities:
- Sekolah Rendah Agama, Kota Damansara
- Masjid Seksyen 5 Kota Damansara
- MRT Stations – Kota Damansara and Surian
- Supermarkets within the vicinity – Jaya Grocer, Giant & NSK

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Kenyalang, Seksyen 11, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd