Casa Indah 1, Kota Damansara

2A Persiaran Surian, Kota Damansara, Selangor

RM 888,000

3

BT

2

BM

1,388

kps

RM 639.77

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2006
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501362915

Tentang Casa Indah 1

Casa indah 1, Low Rise Condominiums, Golf View, Kota Damansara

*For Sale: Casa Indah 1 Low Rise Condominium, Kota Damansara*
*Asking Price: RM 888,000*

*Property Details:*
1. Low Rise Block C,
2. Only 2 units per floor
3. Built-up size: 1,388 sq ft
4. 3+1 Bedrooms, 2 Bathrooms
5. 2 Covered Car Park Bays
6. Maintenance Fee: RM 369/month
7. Vacant Unit
8. Sold Lock Stock and Barrel - Fully Furnished

*Highlights:*
- Walking distance to Surian MRT Station
- Close to IOI Mall Damansara, Sunway Giza Mall, The Strand
- Easy access to LDP, NKVE, DASH highways
- Resort-style living within Tropicana Indah Resort Homes
- Low density block with good privacy

Ideal for own stay or investment. Viewing by appointment Please call Alice 012//646//2218

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 888,000.
2A Persiaran Surian, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,388 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd

agency logo