Kok Lanas, Kota Bharu

Kok Lanas, Kota Bharu, Kelantan

RM 378,000

3

BT

2

BM

5,716

kps (tanah)

RM 66.13

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200016625
check-small-f
1,308 kps luas pelan lantai
check-small-f
5,716 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Rumah Banglo Moden untuk Dijual @ Kok Lanas, Kelantan

[[ FOR SALE ]]

Banglo Moden Low Depo Full Loan di Kok Lanas For Sale

Rumah Banglo 1-Tingkat untuk Dijual
Kok Lanas @ Kota Bharu

- Keluasan rumah 1,308 sqft
- Keluasan tanah 5,716 sqft
- 3 bilik 2 tandas
- Kawasan yang sedang naik rumah² baru & matured area
- 700 meter ke main road & simpang 4 Kok Lanas
- Lots of free gift;
Kitchen Cabinet
2 unit Water Heater
Langsir & Grill seluruh rumah
Dapur 3 Tungku & Hood
Pagar Autogate

Harga Jual : RM378,000 SAHAJA (Nego)
Market Value : RM420,000
BELOW MARKET VALUE

#hts153

CONTACT
Nabila Nazori
Perunding Hartanah Kelantan
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 378,000.
Kok Lanas, Kota Bharu, Kelantan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,308 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB