Taman Sri Jaya, Kluang

no 35, jalan sri jaya 9, taman sri jaya, Taman Sri Jaya, Kluang, Johor

RM 160,000

3

BT

1

BM

956

kps (tanah)

RM 167

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501301872
check-small-f
956 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sri Jaya

Taman Sri Jaya Double Storey Low Cost House 3bed Kluang Johor

No 35 , jalan sri jaya 9 ,
taman sri jaya ,
86000 kluang , johor.

Double storey low Cost
3 bedroom 1 bathroom
Double storey low Cost
956sqft
Freehold
Non bumi lot
160k selling price
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 160,000.
no 35, jalan sri jaya 9, taman sri jaya, Taman Sri Jaya, Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 956 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties