Taman Sri Jaya, Kluang

Jalan Sri Jaya, Kluang, Johor

RM 249,000

3

BT

2

BM

1,500

kps (tanah)

RM 166.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500639444
check-small-f
1,500 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sri Jaya, Kluang

No Coa - Nice Environment Terrace at Kluang

JALAN MELODI 3, TAMAN MELODI KLUANG , 86000 JOHOR

SINGLE STOREY TERRES
3 BED 2 BATH
FREEHOLD
INTERNATIONAL LOT
SIZE : 1500 SQFT @ 20 X 75
STANDARD UNIT
FULLY TILES
WALL FANCING

- 5MNT KE BANDAR KLUANG
- ⁠5MNT KE KTMB KLUANG
- ⁠5MNT KE KEM ASKAR
- ⁠5MNT KE KLINIK KESIHATAN

PROPMALL CATALOG :
HTTPS://PROPMALL.MY/ALHAFIZAZIS
.
*LANDLORD ARE WELCOME TO LIST
HTTP://WWW.WASAP.MY/ +6***** /(FARISISMAIL)TAMANMELODIKLUANG249K
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 249,000.
Jalan Sri Jaya, Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]