Taman Seri Impian Kluang, Bandar Seri Impian, Kluang

Jalan Seri Impian 3/xx, Taman Seri Impian, Kluang, Johor, Bandar Seri Impian, Kluang, Johor

RM 278,000

3

BT

2

BM

1,646

kps (tanah)

RM 168.89

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501253350
check-small-f
1,500 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Seri Impian Kluang

1 storey Terraced House/ Full Loan/Renovated/ Taman Seri Impian Kluang

***Full Loan***
***Provide service for buyer to get loan approve easily ***
***Bumi and Non Bumi Buyer are welcome***

Located at Jalan Seri Impian 3/xx, Taman Seri Impian, Kluang, Johor.

For Sale RM278,000
1 storey Terraced House
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Built Up 22x75 sqft
- Land Area 1646 sqft (22 x 75 sqft)

- Full House Grill

For more information, please kindly contact watsapp/call:-

Marcus Tey
REA E3177

Thank you
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 278,000.
Jalan Seri Impian 3/xx, Taman Seri Impian, Kluang, Johor, Bandar Seri Impian, Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]