Taman ria, Kluang
Kluang, Johor
Negotiable
RM 650,000
4
BT
3
BM
7,263
kps (tanah)
RM 89
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman ria
Single storey Semi d corner lot/Taman Ria
FOR SALE | Taman Ria (Taman Megah)
Property Type: Single Storey Semi-D (Corner Lot)
Title: Freehold / Non-Bumi Lot
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Land Size: 7,263 sqft
Renovation Includes:
• Extended Kitchen
• Kitchen Table Top
• Kitchen Cabinet
Facing: South West
Asking Price: RM650,000
Contact:
May Tan
0*****
Property Type: Single Storey Semi-D (Corner Lot)
Title: Freehold / Non-Bumi Lot
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Land Size: 7,263 sqft
Renovation Includes:
• Extended Kitchen
• Kitchen Table Top
• Kitchen Cabinet
Facing: South West
Asking Price: RM650,000
Contact:
May Tan
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,263 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.