Taman Desa, Kluang

Taman Desa, Kluang, Johor

Boleh dirunding

RM 168,000

2

BT

1

BM

770

kps (tanah)

RM 218.18

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500608083

Tentang Taman Desa

Kluang Taman Desa @ Low Cost Renovated & Kitchen Extended (120% Loan)

【For Sales】
Kluang @ Taman Desa
Double Storey Low Cost House
2 Bedroom 1 Bathroom
Sizes : 14’ x 55’
Land area : 770sqft
Freehold
Non Bumi
Kitchen Extended
Kitchen Table Top
Car Porch Awning
Stainless Steel Gate with Auto Gate

Selling Price RM168k

Provided FREE CONSULT for your Loan Liabilty

【Special Benefit for 1st House Buyer】

-Allow Apply 100% Loan Scheme
-Free SPA&Loan Stamp Duty 

-EPF Account 2 allow withdraw

Pls WhatsApp me get more hse info
ViVi Lim 0*****
(REN 45255)
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/10 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 168,000.
Taman Desa, Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 770 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/10 ]