Bandar Seri Impian, Kluang

Bandar Seri Impian, Kluang, Johor

Lihat ke Tawaran

RM 268,000

3

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 191.43

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501382180
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Seri Impian

Dream Home: Single Storey Terrace House for Sale

Available for purchase!

Location: Bandar Seri Impian, 86000 Kluang, Johor.

This charming single storey terrace house features 3 bedrooms and 2 bathrooms, offering ample space with a total area of 1400 sqft (dimensions: 20 x 70). This property is freehold and comes with an international lot designation, situated on an intermediate lot.

The asking price is RM268K.

For inquiries and to schedule a viewing, please contact Vion at 0***** .
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 268,000.
Bandar Seri Impian, Kluang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]