Seri Bayan, Taman Klebang Besar, Klebang
Jalan Klebang, Taman Klebang Besar, Klebang, Melaka
Negotiable
RM 420,000
3+1
BT
3
BM
1,700
kps
RM 247
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seri Bayan
4bedroom seaview freehold Condominium for Sale
Seri Bayan Condominium, Klebang, Melaka Tengah, Klebang besar
For Sales
-Price: RM420000
-Built Up: 1700sqft
-corner lot
- 2 balcony
-Bedrooms-4 / Bathrooms-3
-Fully furnished
-Seaview frontage and breezy environment
-Gated & guarded community
-Approximately 15 minutes to Melaka town
For more information or viewing, kindly contact steven at 0***** Thank you!
For Sales
-Price: RM420000
-Built Up: 1700sqft
-corner lot
- 2 balcony
-Bedrooms-4 / Bathrooms-3
-Fully furnished
-Seaview frontage and breezy environment
-Gated & guarded community
-Approximately 15 minutes to Melaka town
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Garage
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Swimming pool
Tennis court
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Klebang, Taman Klebang Besar, Klebang, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.